OLEJ GRZEWCZY EKOTERM

Jest to nowoczesne paliwo grzewcze, które znajduje zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, piecach przemysłowych oraz technologicznych.

Ekoterm to marka oleju grzewczego produkowanego przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. od 1992 r. Jest to jedna z najstarszych marek w tej grupie produktowej. Dwudziestoletnia obecność na polskim rynku paliw grzewczych to kapitał doświadczenia, który przekłada się na najwyższą jakość Ekotermu. Starania jakościowe połączone z niezwykle aktywnym zaangażowaniem marketingowym ORLENU sprawiły, że nazwa ta stała się nazwą generyczną, czyli utożsamiającą się z całą grupą produktową olejów grzewczych. Świadczy to niewątpliwie o sile marki i potwierdza jej dominującą pozycję na rynku olejów grzewczych.


Nadużywanie nazwy Ekoterm dla określania każdego oleju grzewczego wprowadza w błąd konsumentów. Tymczasem Ekoterm - jest tylko jeden - jego producentem i właścicielem marki jest Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Jeżeli chcą Państwo kupić Ekoterm to musi to być olej wyprodukowany przez PKN ORLEN S.A.


Jest on idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego. Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm produkowany jest z ropy naftowej i należy do grupy średnich destylatów obok oleju napędowego i paliwa lotniczego.


Każdy Klient kupujący u nas zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt o najwyższej jakości. Nowoczesna technologia produkcji oraz szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu naszym Klientom produktu o stałej i najwyższej jakości.

-->