AdBlue®

AdBlue® od Grupa Azoty

NOXy® to dopełniające się rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące AdBlue® w najwyższej jakości. AdBlue® to chemiczny płynny produkt, który jest nietoksyczny, bezbarwny, bezwonny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Najwyższa jakość oraz czystość AdBlue® wymagane są na etapach produkcji, transportu oraz przechowywania. Wszystkie powierzchnie wchodzące w bezpośredni kontakt z AdBlue® powinny być wolne od substancji obcych (olej, paliwo, detergent) oraz cząstek stałych.


Najwyższa gwarantowana jakość AdBlue®

Gwarantem najwyższej jakości, terminowej realizacji zamówień oraz profesjonalnej obsługi jest nasze kilkuletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostaw 32,5% wodnego roztowru mocznika - AdBlue® do odbiorców z każdego segmentu rynku.


Naszym klientom zapewniamy sprawną logistykę, zgodność z kryteriami normy ISO 22241 (potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat jakości) oraz najwyższą jakość produktów. AdBlue® jest produktem chemicznym, który odpowiada na aktualne normy emisji spalin (Euro V oraz Euro VI).


Wraz z produktem NOXy® AdBlue® – Grupa Azoty i Petrojet Sp. z o.o. zapewniają zaplecze informacyjne i wsparcie techniczne ze strony ekspertów.

Jak dużo zużywa silnik?

Wybierając AdBlue® do swojego samochodu, trzeba zwrócić uwagę na jego jakość i pochodzenie.
Wiele osób z pewnością zadaje sobie pytanie – jak dużo zużywa go auto w trakcie jazdy?
Chociaż ilość wykorzystywanej substancji zależy od konkretnego modelu pojazdu, jego masy, a także stylu jazdy danego kierowcy, to oscyluje przeważnie między 1, a 2,5 litra na 1000 km. W większości przypadków jego zużycie mieści się w granicach 1,5 litra na 1000 kilometrów.


Źródło: noxy.eu

-->