KONTAKT

DANE FIRMY

PETROJET SP. Z O.O.

Kieszek 52

26-670 Pionki

email: biuro@petrojet.pl

Tel./fax: 48 384 80 24

Tel./fax: 48 322 12 99

NIP: 796-290-94-73

REGON: 142428908

KRS 0000354683

BDO: 000109961

Nr rachunku: PKO BP 82 1020 4317 0000 5802 0341 2616

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
od godz. 8:00 do 16:00

DZIAŁ HANDLOWY

Piotr Monik

Zamówenia publiczne, przetargi, zapytania ofertowe

email: piotr@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 846

tel: 48 322 12 99 wewn. 3

Marcin Mróz

Zamówenia publiczne, przetargi, zapytania ofertowe

email: marcin.mroz@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 099

tel: 48 322 12 99 wewn. 3

LOGISTYKA

Grzegorz Bernat

Planowanie Tras, realizacja zam. ON i PB

email:grzegorz@petrojet.pl

tel. kom: 601 977 487

tel. 48 322 12 99 wewn. 1

Kamil Kępczyński

Zakup/Sprzedaż ON,PB, AD-Blue

email: kamil@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 252

tel. 48 322 12 99 wewn. 1

Patryk Stankiewicz

Zgłoszenia/Potwierdzanie SENT,  Realizacja zamówień oleju opał.

email: patryk@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 046

tel. 48 322 12 99 wewn. 1

Rafał Sosnowski

Zgłoszenia/Potwierdzanie SENT, Podwykonawcy

email: rafal@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 047

tel. 48 322 12 99 wewn. 1

TRANSPORT/SERWIS

Michał Jaskólski

Kierownik Transportu (utrzymanie ruchu)

email: michal@petrojet.pl

email: warsztat@petrojet.pl

tel. kom: 667 977 849

nasi przedstawiciele

Waldemar Jakóbczyk

tel. 667 977 217

email: waldek@petrojet.pl

Paweł Żelazowski

tel. 667 977 180

email: pawel@petrojet.pl

Izabela Słomkowska

tel. 667 977 798

email: iza@petrojet.pl

Adam Machocki

tel. 667 099 015

email: adam@petrojet.pl

Artur Jurek

tel. 667 977 390

email: artur@petrojet.pl

Paweł Wrześniak

tel. 667 977 831

email: pawel.wrzesniak@petrojet.pl

Tomasz Łyczek

tel. 697 977 277

email: tomek@petrojet.pl

email: adblue@petrojet.pl

FAKTUROWANIE

Małgorzata Krogulec

Kierownik działu

tel. kom: 667 977 978

email: malgorzata@petrojet.pl

email: faktury@petrojet.pl

Ilona Ruba

Fakturowanie/obsługa zbiorników

tel. kom: 607 099 151

email: ilona@petrojet.pl

email: faktury@petrojet.pl

Hubert Dusiński

Fakturowanie/Przedpłaty (ProForma)

tel. kom: 667 977 037

email: hubert@petrojet.pl

email: faktury@petrojet.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Dariusz Narojczyk

Główny księgowy

tel: 48 322 12 99 wewn.4

email: dariusz@petrojet.pl

Agata Cibor

Rozliczenia z dostawcami

tel: 48 322 12 99 wewn. 134

email: agata@petrojet.pl

Katarzyna Zielińska

Rozliczenia z odbiorcami, kredyty kupieckie

tel: 48 322 12 99 wewn. 124

tel. kom: 667 977 015

email: kasia@petrojet.pl

Wioletta Krzyżanowska

Rozliczenia z odbiorcami, kredyty kupieckie

tel: 48 322 12 99 wewn. 125

tel. kom: 667 977 262

email: wiola@petrojet.pl

Beata Szara

Uzgadnianie sald i należności z odbiorcami

tel: 48 322 12 99 wewn.4

email: beata@petrojet.pl

Mariusz Wójcik

Uzgadnianie sald i należności z odbiorcami

tel: 48 322 12 99 wewn.4

email: mariusz@petrojet.pl

WSPARCIE KLIENTA

Piotr Mąkosa

Serwis zbiorników/Obsługa systemu Xtrack, DMS

tel. kom: 663 333 406

email: zbiorniki@petrojet.pl

Rafał Mąkosa

Serwis zbiorników/ doradztwo techniczne

tel. kom: 663 333 406

tel. kom: 667 977 124

email: zbiorniki@petrojet.pl

Łukasz Bawarski

Portale: Flota i Hurt, Platforma PUESC (SENT)

tel. kom: 667 977 114

email: lukasz@petrojet.pl

ZARZĄD

Wojciech Michałowski

Prezes Zarządu

email: wojciech@petrojet.pl

Piotr Monik

Prokurent

email: piotr@petrojet.pl

-->